Menu

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń:
1170416

„Remont i konserwacja Kościoła Neogotyckiego w Pieczyskach” projekt finansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego i budżet państwa w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego..

„Remont i konserwacja Kościoła Neogotyckiego w Pieczyskach”
projekt jest finansowany:

- przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnegow ramach Zintegrowanego Programu Rozwoju Regionalnego75%

- przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego 12,56%
- przez Ministerstwo Gospodarki 10%


Dnia 10 listopada 2005 roku została podpisana umowa pomiędzy Wojewodą Mazowieckim a Parafią Narodzenia NMP w Pieczyskach na realizację powyższego projektu. Obecnie trwają przygotowania do ogłoszenia przetargów, wyłonienia wykonawców i przystąpienia do robót, których celem będzie wprowadzenie w życie projektu „Remont i konserwacja Kościoła Neogotyckiego w Pieczyskach” Parafia wyraża wdzięczność Wszystkim, którzy przyczyniali się do powstania, opracowania i promowania powyższego projektu.
Dzisiaj 25 maja 2006r Urząd Zamówień Publicznych zamieścił nasze ogłoszenie postępowania publicznego nieograniczonego, które ma wyłonić Wykonawcę robót budowlanych. To ogłoszenie znajduje się również w tym serwisie informacji parafialnej.

11 lipca odbyły się dwa przetargi, które wyłoniły Wykonawców. Więcej informacji na stronie: Źródła finansowania remontu.

 

Dzisiaj jest

piątek,
19 października 2018

(292. dzień roku)

Święta

Piątek, XXVIII Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Pawła od Krzyża, prezbitera albo wspomnienie świętych męczenników Jana de Brebeuf, Izaaka Jogues?a, prezbiterów, oraz Towarzyszy