XVI   NIEDZIELA   ZWYKŁA   –   20.07. 2014  r.

1.      Dziękuję serdecznie za przygotowanie kościoła do dzisiejszej niedzieli rodzinom państwa:

·       Marii i Krzysztofa Wilimańskich

·       Kamila Wilimańskiego

·       Renaty i Witolda Bednarskich

·       Grażyny i Marka Romanów

·       Magdaleny i Piotra Jędrzejczyków z Woli Pieczyskiej

Proszę o przygotowanie kościoła do przyszłej niedzieli rodziny państwa:

·       Iwony i Ireneusza Łobodów

·       Henryki i Zdzisława Tyglów

·       Aliny i Janusza Szymańskich

·       Pawła Kozyry

·       Genowefy i Zbigniewa Pielaszków

·       Ewy i Leszka Pielaszków z Woli Pieczyskiej

2.      Zbliżamy się do dnia nawiedzenia naszej parafii przez kopię obrazu MB CZĘSTOCHOWSKIEJ. W poniedziałek  - 11 sierpnia o godz. 17.00 przejmiemy obraz od parafii w Drwalewie i będziemy modlić się przy nim do wtorku -  12 sierpnia do godz. 16.30.

Nawiedzenie obrazu poprzedzą krótkie rekolekcje, które w sobotę – 9 sierpnia i w niedzielę – 10 sierpnia poprowadzi ks. Wojciech Skóra marianin.

P  R  O  G  R  A  M     R  E  K  O  L  E  K  C  J  I     I     N  A  W  I  E  D  Z  E  N  I  A

Sobota       9.08.   godz. 15.00 – 17.00 spowiedź rekolekcyjna.

godz. 17.00 – nabożeństwo różańcowe.

godz. 18.00 – Msza Święta z nauką rekolekcyjną.

Niedziela  10.08. godz. 8.00, 9.30, 11.30 – Msze z nauką rekolekcyjną.

P O N I E D Z I A Ł E K    11.08.2014 r.

16.00  Nabożeństwo oczekiwania.

16.30  Uroczysta procesja do miejsca powitania.

17.00  Powitanie Matki Bożej i procesja do kościoła.

17.30  Msza Święta pod przewodnictwem Ks. Kard. Kazimierza Nycza.

19.00  Czuwanie kółek różańcowych.

21.00  Apel Jasnogórski.

22.00  Czuwanie młodzieży.

23.00  Modlitwy za zmarłych.

24.00  Pasterka Maryjna.

W T O R E K    12.08.2014 r.

1.00  czuwanie – mieszkańcy  BARCIC

2.00  czuwanie – mieszkańcy  BIAŁEGO  ŁUGU

3.00  czuwanie – mieszkańcy  CHOSNY

4.00  czuwanie – mieszkańcy  ŁAWEK

5.00  czuwanie – mieszkańcy  MARIANOWA

6.00  czuwanie – mieszkańcy  PIECZYSK

7.00  czuwanie – mieszkańcy  WOLI  PIECZYSKIEJ

8.00  czuwanie – mieszkańcy  ZADĘBIA

9.00  Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

10.00  Msza Święta ze specjalnym błogosławieństwem niemowląt,

dzieci przedszkolnych i szkolnych (kl. 0-VI) oraz matek w stanie

błogosławionym.

11.00  Czuwanie różańcowe Rady Parafialnej.

12.00  Msza Święta dla osób cierpiących i w podeszłym wieku,

połączona z sakramentem namaszczenia chorych.

13.00  Czuwanie kółek różańcowych.

14.00  Nabożeństwo odnowienia Ślubów Jasnogórskich.

15.00  Msza Święta na zakończenie nawiedzenia.

Poswięcenie obrazów MB Jasnogórskiej do naszych mieszkań.

Liturgia pożegnania.

3.      Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.

4.      W najbliższy piątek po Mszy wieczornej o godz. 19.00 spotkanie ministrantów i dsl.

5.      Za tydzień,  w ostatnią  niedzielę miesiąca,  zgodnie z tradycją naszej parafii, wszystkie ofiary składane na tacę przeznaczone będą na fundusz ogrzewania kościoła.

6.      Również w przyszłą niedzielę, po sumie, spotkanie w kościele wszystkich róż różańcowych.

7.      W najbliższych dniach Msze św. w naszym kościele zostaną odprawione w następujących intencjach:

Środa              23.07.  godz. 18.00   +  Roberta Rolaka w 5 rocznicę śmierci

+  Zdzisława Korpalskiego w 1 rocznicę śmierci

Piątek             25.07. godz.  18.00    +  Krzysztofa Urbanowicza – imieninowa, Mariana

i Henryka Urbanowiczów

Sobota            26.07.godz.   18.00   +  Anny i Jana Kwiatkowskich

NIEDZIELA      27.07. godz.    8.00   +  Marty Szymańskiej - imieninowa

9.30   +  Jerzego Postka w 23 rocz. sm., Marianny i Władysława Postków oraz rodziców: Postków i Serafinów

11.30   ZA  PARAFIAN

Ks. Mariusz Zapolski