XVII   NIEDZIELA    ZWYKŁA    26. 07. 2015  r.

1.      Dziękuję serdecznie za przygotowanie kościoła do dzisiejszej niedzieli rodzinom:

·       Waldemara Woźniaka

·       Justyny i Sławomira Woźniaków

·       Jolanty Wardeckiej

·       Eugeni i Jana Żyłków

·       Anny i Adama Woźniaków

·       Honoraty i Pawła Szwechów z Barcic

Proszę o przygotowanie świątyni do przyszłej niedzieli rodziny państwa:

·       Zofii i Stanisława Szwechów

·       Ewy i Damiana Grzella

·       Magdaleny i Seweryna Maliszewskich

·       Kamili i Janusza Suszków

·       Urszuli i Tadeusza Strzygów

·       Mileny i Kamila Kaczyńskich z Barcic

2.      Dzisiaj po każdej Mszy Świętej nastąpi błogosławieństwo naszych samochodów i innych pojazdów mechanicznych, połączone z modlitwą za wszystkich podróżujących, za wstawiennictwem św. Krzysztofa – patrona kierowców.

3.      1 sierpnia – w pierwszą sobotę miesiąca zapraszam na Mszę Świętą o godz. 18.00 do Niepokalanego Serca NMP. Eucharystia ta połączona jest z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i z modlitwami o uwolnienie i uzdrowienie fizyczne i duchowe. W tym dniu będziemy również modlić się w sposób szczególny za bohaterskich obrońców naszej stolicy i Ojczyzny w 71 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

4.      6 sierpnia będziemy tradycyjnie gościć w naszej parafii Pielgrzymkę Rodzin, podążającą pątniczym szlakiem z Otwocka - Świdra na Jasną Górę. Szczegóły związane z przyjęciem pielgrzymów podam w przyszłą niedzielę.

5.      Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

6.      W najbliższych dniach Msze Św. w naszym kościele zostaną odprawione w następujących intencjach:

Środa                         29.07. godz.   18.00   ZA PARAFIAN

Piątek                        31.07. godz.   18.00   O zdrowie dla Marcina

Sobota                       01.08. godz.  18.00    O szczęśliwy powrót do domu Tomka

i o Boże błogosławieństwo dla całej

rodziny

Za poległych w Powstaniu Warszawskim

NIEDZIELA              02.08.     godz.  8.00    +  Krystyny, Wacława, Genowefy i Stefana

Stelmasiaków

9.30    +  Roberta Rolaka w 6 rocz. śmierci