III  NIEDZIELA  ZWYKŁA    22.01.2017  r.

1.     Dziękuję serdecznie za przygotowanie kościoła do dzisiejszej niedzieli rodzinom:

·       Pauliny i Krzysztofa Delowskich

·       Marii i Grzegorza Woźniaków

·       Teresy i Ireneusza Krawieckich

·       Eweliny i Daniela Postek

·       Beaty i Ryszarda Stelmasiaków z Pieczysk.

Proszę o przygotowanie świątyni do przyszłej niedzieli rodziny

·       Urszuli i Kazimierza Wasilewskich

·       Agnieszki i Przemysława Jagielaków

·       Agnieszki i Dariusza Góreckich

·       Iwony i Grzegorza Góreckich

·       Agnieszki i Marka Kozickich z Pieczysk

2.     Z powodu choroby jestem niestety zmuszony do zmiany planu kolędy. Mieszkańców Marianowa, Barcic Nowych i Barcic Starych odwiedzę w przyszłym tygodniu. Przepraszam gorąco za tę zmianę. W tym tygodniu kolęda będzie tylko w sobotę 28 stycznia. W tym dniu odwiedzę mieszkańców ul. Białych Brzóz na Ławkach oraz ul. Bzów, ul. Zielonych Sosen 12 i 12A i ul. Złotych Dębów na Białym Ługu. Bardzo dziękuję za przyjęcie mnie w minionych dniach i za ofiary kolędowe mieszkańcom Białego Ługu i Adamowa. Przypominam, że plan kolędy (poprawiony i uaktualniony) umieszczony jest na naszej stronie internetowej i wywieszony w gablocie przed kościołem. Gorąco proszę w sobotę o pojazd pod plebanię na godz. 9.00. Ofiary składane z okazji kolędy przeznaczone będą na utrzymanie naszego sanktuarium wraz z Dziedzińcem Różańcowym Św. Jana Pawła II.

3.     Jutro mija czwarta rocznica śmierci Księdza Kardynała Józefa Glempa Prymasa Polski.

4.     W środę, 25 stycznia kończymy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

5.     W niedzielę, 29 stycznia po Mszy o godz. 9.30 spotkanie dzieci komunijnych i kandydatów do bierzmowania oraz ich rodziców. Rodzice będą mieli spotkanie z psycholog, naszą parafianką, panią Katarzyną Parusińską, a dzieci w tym czasie spotkają się z księdzem proboszczem.

6.     Również w przyszłą niedzielę, odbędzie się spotkanie opłatkowe wszystkich ministrantów, kandydatów na ministranta i dziewcząt należących do służby liturgicznej. Początek o godz. 14.00 na plebanii.

7.     Za tydzień, w ostatnią niedzielę miesiąca ofiary składane na tacę przeznaczone będą na fundusz ogrzewania naszego kościoła. Za te szczególne dary już dzisiaj serdecznie dziękuję. Bóg zapłać !

8.     Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci i młodzieży oraz tygodnika Idziemy.

9.     W najbliższych dniach Msze Św. w naszym kościele zostaną odprawione w następujących intencjach:

Środa                  25.01.      godz.   17.00   + Andrzeja Kuklewskiego w miesiąc po śmierci

Czwartek           26.01.      godz.    7.00     O Boże bł., zdrowie, opiekę MB i wszelkie łaski

dla Elżbiety Danuty w 50 rocznicę urodzin

Piątek                 27.01.       godz.  17.00  + Henryki Reginy Woźniak w miesiąc po śm.

Sobota                28.01.       godz. 17.00  + Heleny i Antoniego Rzęsów, Stanisława

Woźniaka i zm. z rodzin Rzęsów i Woźniaków

NIEDZIELA          29.01.       godz.    8.00  +  Henryka Stefaniaka – int. imieninowa,

Wandy i Edwarda Krześniaków, rodziców

Borowskich, Łucji i Eugeniusza Białasów oraz

Bogdana Borowskiego

9.30   + Elżbiety Ammel w 5 rocz. śm. oraz zm. z rodzin

Ammel i Szymańskich

11.30   +  Włodzimierza Karalucha w 2 rocz. śm.

niedziela,
22 stycznia 2017