Dziękczynna Pielgrzymka Parafialna do Niepokalanowa - 16 czerwca 2018 r.

Bierzmowanie - 12 czerwca 2018

We wtorek 12 czerwca 2018 r. Jego Ekscelencja ksiądz biskup Rafał Markowski podczas Mszy Św. o godz. 18:00 udzielił młodzieży naszej parafii sakramentu bierzmowania.
Pełna galeria zdjęć dostępna jest tutaj

XXI Parafiada Służby Liturgicznej Archidiecezji Warszawskiej 2018

W sobotę, 2 czerwca 2018 roku na obiektach sportowych w Pruszkowie odbyła się XXI Parafiada Służby Liturgicznej Archidiecezji Warszawskiej.W zawodach wzięli udział młodzi ludzie zaangażowani w posługę liturgiczną w parafiach. Podjęli oni rywalizację w kilku konkurencjach indywidualnych i zespołowych, konkursie wiedzy liturgicznej, podzielonych na trzy kategorie wiekowe. Reprezentacja naszej parafii odniosła wiele sukcesów. Gratulujemy!!!

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - 31 maja 2018 r.

27 maja 2018 r. odbyła się w naszej parafii Uroczystość Przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.

Więcej zdjęć można obejrzeć klikając "tutaj".

Uroczystość Przyjęcia I Komunii Św.

CUDOWNY OBRAZ MATKI BOŻEJ PIECZYSKIEJ

Sanktuarium Matki Bożej Pieczyskiej serdecznie wita każdego odwiedzającego tę stronę zapewniając o pamięci w modlitwie i zachęcając do zapoznania się z materiałami zamieszczonymi w naszym serwisie.

Dziękujemy za obecność na naszej stronie internetowej i jednocześnie zapraszamy do nawiedzenia naszej świątyni, która po generalnym remoncie zakończonym w roku 2007 stała się jedną z najpiękniejszych budowli sakralnych w Polsce.

Sanktuarium w Pieczyskach przyciąga swoim unikalnym pięknem i uroczym położeniem coraz więcej pielgrzymów nie tylko z naszej Ojczyzny, ale i z całego świata.

Adres Parafii:

Rzymskokatolicka Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, Pieczyska 23 05-651 Drwalew telefon stacjonarny: /48/ 6690805 parafialny adres e-mail:

Jak do nas trafić?

Zobacz mapki dojazdowe do Sanktuarium.

Kancelaria parafialna

w okresie letnim od kwietnia do końca września czynna jest w środy, piątki i soboty od godz. 16.00 do 17.00.

Jednocześnie przypominamy, że w sprawach kancelaryjnych można również przychodzić do zakrystii po każdej Mszy Św.

wtorek,
19 czerwca 2018