W dniu 7 stycznia 2018 r. odbyła się parafialna Pielgrzymka
do Świątyni Opatrzności Bożej.
W pielgrzymce uczestniczyło ok. 60 osób z naszej parafi.

Pielgrzymka do Świątyni Opatrzności Bożej

W dniu 6 stycznia 2018 r. po Mszy Świętej o godz. 9:30 dzieci ze Szkoły Podstawowej w Pieczyskach przedstawiły Jasełka. Dziękujemy wszystkim artystom występującym w tym przedstawieniu oraz Paniom Grażynie Kęciek, Marzannie Walewskiej i Agacie Ruteckiej za przygotowanie dzieci do występu.

Zapraszamy do galerii zdjęć poniżej oraz do obejrzenia filmów (tutaj)

Jasełka 2018

W Boże Narodzenie po Mszy św. o godzinie. 9:30 odbył się konkurs śpiewania kolęd. Wszyscy uczestnicy śpiewali pięknie na chwałę Nowonarodzonego.

Konkurs kolęd - Boże Narodzenie 2017

CUDOWNY OBRAZ MATKI BOŻEJ PIECZYSKIEJ

Sanktuarium Matki Bożej Pieczyskiej serdecznie wita każdego odwiedzającego tę stronę zapewniając o pamięci w modlitwie i zachęcając do zapoznania się z materiałami zamieszczonymi w naszym serwisie.

Dziękujemy za obecność na naszej stronie internetowej i jednocześnie zapraszamy do nawiedzenia naszej świątyni, która po generalnym remoncie zakończonym w roku 2007 stała się jedną z najpiękniejszych budowli sakralnych w Polsce.

Sanktuarium w Pieczyskach przyciąga swoim unikalnym pięknem i uroczym położeniem coraz więcej pielgrzymów nie tylko z naszej Ojczyzny, ale i z całego świata.

Adres Parafii:

Rzymskokatolicka Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, Pieczyska 23 05-651 Drwalew telefon stacjonarny: /48/ 6690805 parafialny adres e-mail:

Jak do nas trafić?

Zobacz mapki dojazdowe do Sanktuarium.

Kancelaria parafialna

w okresie letnim od kwietnia do końca września czynna jest w środy, piątki i soboty od godz. 16.00 do 17.00.

Jednocześnie przypominamy, że w sprawach kancelaryjnych można również przychodzić do zakrystii po każdej Mszy Św.

19 stycznia 2018

Piątek, II Tydzień zwykły Rok B, II Wspomnienie ś