1208053

W dniach 12-17 listopada br. odbyła się Pielgrzymka do Włoch i Watykanu.

Poniżej wybrane zdjęcia, natomiast więcej zdjęć dostępnych jest tutaj.

Odpust Parafialny - 9 września 2018 r.

CUDOWNY OBRAZ MATKI BOŻEJ PIECZYSKIEJ

Sanktuarium Matki Bożej Pieczyskiej serdecznie wita każdego odwiedzającego tę stronę zapewniając o pamięci w modlitwie i zachęcając do zapoznania się z materiałami zamieszczonymi w naszym serwisie.

Dziękujemy za obecność na naszej stronie internetowej i jednocześnie zapraszamy do nawiedzenia naszej świątyni, która po generalnym remoncie zakończonym w roku 2007 stała się jedną z najpiękniejszych budowli sakralnych w Polsce.

Sanktuarium w Pieczyskach przyciąga swoim unikalnym pięknem i uroczym położeniem coraz więcej pielgrzymów nie tylko z naszej Ojczyzny, ale i z całego świata.

Adres Parafii:

Rzymskokatolicka Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, Pieczyska 23 05-651 Drwalew telefon stacjonarny: /48/ 6690805 parafialny adres e-mail:

Jak do nas trafić?

Zobacz mapki dojazdowe do Sanktuarium.

Kancelaria parafialna

w okresie letnim od kwietnia do końca września czynna jest w środy, piątki i soboty od godz. 16.00 do 17.00.

Jednocześnie przypominamy, że w sprawach kancelaryjnych można również przychodzić do zakrystii po każdej Mszy Św.

wtorek,
11 grudnia 2018